Το Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2018 και την Κυριακή 21 Οκτωβρίου 2018, πραγματοποιήθηκε Διημερίδα με θέμα “Μικρασιάτες Λογοτέχνες” στο Συνεδριακό Κέντρο του Δήμου (Πατριάρχου Ιωακείμ 4, Ν. Ιωνία).
Το Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2018 και την Κυριακή 21 Οκτωβρίου 2018, πραγματοποιήθηκε Διημερίδα με θέμα “Μικρασιάτες Λογοτέχνες” στο Συνεδριακό Κέντρο του Δήμου (Πατριάρχου Ιωακείμ 4, Ν. Ιωνία).
Διαβάστε το πρόγραμμα της Διημερίδας (ομιλητές-εισηγήσεις) πατώντας εδώ.